Csatlakozz Robotika csapatunkhoz!

Érdekelnek a Robotok világa? Szívesen csatlakoznál az ország vezető kollaboratív robotika csapatához? Robotszervízelés, programozás, kutatás fejlesztés vagy esetleg akár a sales része is érdekel?

MiR robotok (AMR), Nipper raklapmozgató robot (AGV), Universal Robotok. Megismerkedhetsz minddel!

Tapasztalattól függetlenül add be jelentkezésed hozzánk, és nézzük meg együtt a lehetőségeket! Szakértői csapatunk szívesen segít akár a betanulásban, de tapasztalt munkatársakkal is szívesen erősítenénk a csapatunkat!

Küldd el fényképes önéletrajzod, és előzetes bruttó bérigényed a veninger.peter [@] vfpsystems.hu-ra!

Szervíz technikus

Application Engineer

Robot programozó

PLC programozó

Technical Sales

 Mit remélünk tőled?

  • Szenvedély a technológia iránt
  • Jó csapatjátékos vagy
  • B1 jogosítvány, és hajlandóság utazni
  • Angol nyelvismeret
  • Alapvető műszaki ismeretek
  • Hosszútávú munkakapcsolatban gondolkozás
  • Ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Érdekel az AMR / AGV-k illetve a kollaboratív robotok világa

Milyen robotokkal dolgoznál?

MiR - Intralogisztikai autonóm mobil robotok

TOVÁBB

Villás raklapemelő, raklapmozgató AGV

TOVÁBB

Universal Robots - Kollaboratív robotok

Tovább

Mi a folyamat?

Küldd el fényképes önéletrajzod a veninger.peter [@] vfpsystems.hu -ra, ahol megjelölöd előzetes bruttó bérigényed, és amennyiben látunk potenciált az együttműködésre, behívunk egy személyes interjúra, ahol megismerheted robotos csapatunkat. Felmérjük mely lehetséges feladatok passzolnának leginkább hozzád a szervíztől, a programozáson át, akár sales-ig. Robotos csapatunkban igazi polihisztorok vannak, akik a felméréstől, ajánlatkidolgozáson át, telepítést, programozást, after-sales supportot is eltudnák látni. De ne aggódj, ezt nem várjuk el tőled mind egyszerre. Tapasztalt szakembereink segítségedre lesznek a betanítás folyamán!

Lehetésges Fő feladatkörök:

  • Hibafelmérés, szervízelés
  • Robot programozás
  • PLC Programozás
  • Sales

Egyéb feladatok:

  • Ügyfél demózás, tesztelés
  • A helyszíni látogatásokon állapotfelmérés, karbantartási, illetve javítási javaslatok készítése, megvalósítása
  • Mechanikai beállítások elvégzése
  • Szervizeléssel kapcsolatos műszaki dokumentációk karbantartása.
  • A kiszállított készülékek installálása a vevőnél
  • Szükség esetén kezelőszemélyzet betanítása
  • Kiállításokon, szakmai rendezvényeken való részvétel

Elvárások:

  • Jó csapatjátékos
  • B1 jogosítvány, és hajnlandóság utazni

Előny:

  • Felsőfokú műszaki/mérnöki végzettséggel (Villamos, Mechatronikai vagy Gépészmérnök) rendelkezel vagy egyenértékű tudással az adott területen.
  • AGV,AMR,IGV-k telepítésében, üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • PLC programozásban szerzett tapasztalat.
  • Gépek, berendezések javításában, karbantartásában szerzett tapasztalat.
  • Hibaanalízis, hibakeresés területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatása
  • Céges autó ügyféllátogatásokhoz
  • Stabil cégcsoport szintű háttér országos lefedettséggel
  • Barátságos csapat, modern munkakörnyezet
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű betanulás
  • Személyesebb, közvetlenebb kapcsolat a cégvezetéssel
  • Béren kívüli juttatás (Szép kártya)
  • Részvétel műszaki, gazdasági és kereskedelmi belső képzéseken
  • Továbbtanulás támogatása
  • Fejlődés lehetőség
  • Érdekes és változatos munkakör (monotonitás mentes)

Munkavégzés helye:

  • Herend, illetve partnereink, ahol robotos projektjeink megvalósulnak